2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2011. December 21. 06:03, szerda | Sport

Győzött a válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott négy góllal legyőzte a házigazda szlovákokat a Karácsony Kupa keddi nyitófordulójában.

2011. November 01. 07:45, kedd | Sport

Az újonc Kvitová nyerte meg a vb-t

Petra Kvitová nyerte meg a női teniszezők év végi, Isztambulban megrendezett világbajnokságát, miután a döntőben 7:5, 4:6, 6:3-ra legyőzte Viktorija Azarenkát. A cseh játékos így feljött a világranglista második helyére.

2011. Október 31. 07:45, hétfő | Sport

Vettel hibátlanul zárta az Indiai Nagydíjat

Sebastian Vettel magabiztos győzelmet aratott az első Indiai Nagydíjon, amely az izgalmak tekintetében elmaradt a várakozásoktól.

2011. Október 17. 07:41, hétfő | Sport

Így nyert Vettel

A Red Bull világbajnok pilótája, Sebastian Vettel nyerte a Formula–1-es Dél-koreai Nagydíjat a McLarenes Lewis Hamilton, és a szintén Red Bullos Mark Webber előtt.

2011. Október 08. 14:41, szombat | Sport

Nyertek a svédek

Svédország sima győzelmet aratott Helsinkiben, így mindenképpen a magyar válogatott előtt végzett a skandináv csapat. Válogatottunk így ismét lemaradt egy világeseményről.

2011. Október 02. 07:45, vasárnap | Sport

Karl Erik Böhn szerint a Győr Európa legerősebb csapata

Tegnap, a német Buxtehuder SV és a román Oltchim Valcea meccsével (24–20-ra nyertek idegenben a románok) kezdetét vette a női kézilabda Bajnokok ligája 2011–2012-es kiírása.

2011. Szeptember 29. 07:45, csütörtök | Sport

Győzelemmel kezdte a vb-t Szellő Imre

Győzelemmel kezdett Szellő Imre az olimpiai kvalifikációs ökölvívó világbajnokságon.

2011. Szeptember 26. 14:45, hétfő | Sport

Nagymenők a kisváltósúlyú kategóriában

Az argentin Marcos Maidana vasárnap hajnalban papírforma győzelmet aratott az orosz Petr Petrov ellen, megvédve ezzel a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoki címét.

2011. Szeptember 18. 14:41, vasárnap | Sport

Könnyedén nyert az ETO, nehezebben a Fradi

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Ferencváros hazai pályán 30–27-re legyőzte a Fehérvár együttesét.

2011. Szeptember 13. 07:45, kedd | Sport

Stosur legyőzte Serenát

73 perc alatt, sima két szettben győzte le az amerikai nyílt teniszbajnokság női döntőjében Samantha Stosur a hosszú kihagyás után visszatérő Serena Williamst.