Hírek

2011. Szeptember 13. 07:45, kedd | Sport
Forrás: HírTV

Stosur legyőzte Serenát

73 perc alatt, sima két szettben győzte le az amerikai nyílt teniszbajnokság női döntőjében Samantha Stosur a hosszú kihagyás után visszatérő Serena Williamst.

Az első játszmában az ausztrál teniszező 5:2-re vezetett, és magabiztosan nyert 6:2-re. A folytatást meghatározta a görög bíró Williamst sújtó döntése. A második szettben 3:3 után húzott el Stosur, amerikai ellenfele több pontot már nem is tudott szerezni. Stosurnak ez volt az első egyéni Grand Slam győzelme. (rá)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 01. 11:47, szerda | Sport

Eszter & Csabi a Rally Hungary-n

2024 első ORC futamán, a Rally Hungary-n láthattuk porolni a Esztert a jobb1-ben, és Csabit a megszokott bal1-ben.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Sport

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 22:40, kedd | Sport

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa. A Balaton Park Circuit magyar vonatkozású legnagyobb sikere, Bucsi Attila szereplése a versenyhétvégén a

2024. Április 30. 19:14, kedd | Sport