2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban
2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

Több ezer NB I-es mérkőzés az Andonik Médiaválogatottban - VIDEÓVAL
2019. November 19. 16:43, kedd | Bulvár

A törökbálinti Arénában megrendezett 13. Sára kupa és azon belül Car-Bay VIP Kupán amatőr és profi kategóriában csaptak össze a csapatok.

Médiaválogatott a Kaminokupán - VIDEÓ
2019. November 04. 16:46, hétfő | Bulvár

Az október 23-i OPEL DUNA Kaminokupára évek óta az ország minden pontjáról érkeznek kispályás csapatok.

Extrém Enduro Kupa és Freestyle Show a Nemzetközi Amerikai Autó Fesztiválon
2019. Július 22. 18:05, hétfő | Belföld

A meseszép amerikai autók mellett vadonatúj programmal készül a 18. Nemzetközi Amerikai Autó Fesztivál Komáromban.

Férfi kézilabda MK - Idén is Veszprém-Szeged döntő lesz
2018. Április 15. 05:00, vasárnap | Sport

A MOL-Pick Szeged után a címvédő Telekom Veszprém jutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután a szombati, második elődöntőben 16 góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a debreceni Főnix Csarnokban.

18 játékossal kezdi a felkészülést Európa Kupára a vízilabda-csapat
2018. Január 31. 05:00, szerda | Sport

Február 12-től 18 játékossal készül az Európa Kupa hazai selejtezőjére Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Európai kézilabdakupák - Három magyar BL-csapatnak a visszavágás a célja
2017. November 10. 18:35, péntek | Sport

A Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged férfi-, illetve a Ferencváros női csapata is a visszavágás reményében lép pályára a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hétvégi fordulójában.

Sorozatban harmadszor nyert kupát a Ferencváros
2017. Június 01. 07:11, csütörtök | Sport

A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő,

Teljes a Labdarúgó Magyar Kupa elődöntős mezőnye
2017. Április 06. 07:08, csütörtök | Sport

Idegenben szerzett több góllal a Vasas jutott be negyedikként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe.

Női kézilabda Kárpát Kupa - Döntőben a magyar válogatott
2016. November 27. 04:00, vasárnap | Sport

A jövő vasárnap kezdődő svédországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 30-26-ra legyőzte a hollandok B-csapatát a kolozsvári Kárpát Kupa felkészülési torna szombati elődöntőjében.

Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után
2016. Május 11. 07:48, szerda | Sport

A Ferencváros és az Újpest csapatát is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a szombati Magyar Kupa-döntő után.