Hírek
2022. Március 28. 16:09, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
2,5 millió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le az M1-esen
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai az elmúlt napokban több mint 2,5 millió forint értékben foglaltak le adózatlan terméket, cigarettát és alkoholt az M1-es autópályán.
A NAV azt közölte hétfőn az MTI-vel, hogy Tatánál egy kisbusz ellenőrzésekor az ülés alól kétszáz doboz adózatlan cigaretta került elő.
Alig néhány órával később Tatabányánál egy román autó csomagjaiban 458 doboz cigarettára bukkantak a pénzügyőrök.
Az autópálya másik szakaszán pedig két jármű rakterében mintegy 600 liter ismeretlen eredetű alkoholterméket találtak - tették hozzá.
A NAV munkatársai az adózatlan jövedéki termékeket lefoglalták és eljárást indítottak - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
