Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2024. Július 13. 08:36, szombat | Kék hírek
Forrás: MTI

A Balatonba fulladt egy fiatal férfi

A Balatonba fulladt egy fiatal férfi

Holttestet találtak a vízimentők a Balatonban, Révfülöpön pénteken.

Péntekre virradó éjjel bejelentés érkezett a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányságra egy eltűnt férfiről, akinek holttestét végül a reggel fél hatig tartó kutatás során a Balatonban találták meg - közölte a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata az MTI-vel.

Azt írták, hogy nem sokkal éjfél után kérte segítségüket a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság, miután bejelentés érkezett hozzájuk, hogy eltűnt egy fiatal férfi. A rendőrség adatgyűjtése során felmerült annak a gyanúja, hogy a vízben tűnhetett el.

A vízimentők Révfülöpön állomásozó Alfa sürgősségi mentőhajója és vízimentő személyzete megkezdte a kutatást a Császtai strand mélyvizes területén. Mint közölték, az éjszakai hullámzás és a közel 29 fokos víz nagyon megnehezítette a munkát, de végül fél 6 környékén megtalálták az eltűntként keresett férfi holttestét.

A vízibaleseti ügyekben illetékes Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI megkeresésére elmondta, hogy a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság közigazgatási eljárásban vizsgálja a halálesetet.

Címkék: balaton

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.