Hírek
2017. Augusztus 05. 07:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Dunába fulladt egy férfi Szigetmonostornál
A Dunába fulladt egy fiatal férfi péntek délután Szigetmonostoron, a horányi rév közelében - tájékoztatta a katasztrófavédelem Pest megyei szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a fiatalember többedmagával ment úszni, amikor elmerült a folyóban. A szentendrei tűzoltók és a fővárosi búváregységek, valamint rendőrök indultak a keresésére, s noha rövid időn belül megtalálták, a mentők már nem tudták újraéleszteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
