Hírek
2012. Május 04. 14:09, péntek |
Belföld
Forrás: STOP / MTI
A Tesconak már nem kell - de nem lesz szemét belőle
Elárverezi használt eszközeit a Tesco, az összesen 139 tétel értéke kikiáltási áron mintegy 35 ezer euró.
Az árverést lebonyolító Intergavel Aukciószervező Kft. csütörtöki közleménye szerint az internetes árverés május 10-én lesz.
Eddig már öt hasonló, nagy sikerű aukciót tartottak, amelyeken a vevők olyan berendezésekhez juthattak, amelyekből használtan kevés van a piacon, az újra pedig gyakran nincs pénze egy-egy kisebb vállalkozásnak - idézi a közlemény Mozga Lászlót, a projekt vezetőjét.
Az aukciós listán többek között habtálcás csomagoló, szeletelőgép, monitorok, ipari vasalók, varrógép, sütőipari gépek és eszközök, kemencék, hűtő- és melegen tartó pult, számos mosogató, irodakonténer és több bálázógép is szerepel.
Az árverésen május 10-én, kizárólag online formában lehet licitálni - olvasható a közleményben. Az elárverezendő tárgyak fényképes leírása már most megtalálható az Intergavel Aukciószervező Kft. honlapján. Emellett a tárgyakat személyesen is meg lehet nézni az áruházlánc győri és budapesti eszközraktárában május 8-án, 10 és 14 óra között, illetve május 8. és 9. között az egyes Tesco áruházakban.
Az árverést más közép-kelet-európai országokban is kihirdették, így a honlapon külföldről is lehet licitálni a tárgyakra.
Mozga László a közleményben hangsúlyozta: a Tesco számára fontos ökológiai kérdés, hogy a csereérett, ám funkcionálisan teljes értékű berendezések ne hulladékként végezzék.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
