Városlista
2026. május 1, péntek - Fülöp

Hírek

2022. December 22. 11:41, csütörtök | Sport
Forrás: mti

Aissa Laidouni az Év labdarúgója Tunéziában

Aissa Laidouni az Év labdarúgója Tunéziában

A Ferencvárosban légióskodó Aissa Laidounit választották hazájában, Tunéziában az Év Labdarúgójának - a helyi hírügynökség által szervezett szavazáson.

A fradi.hu híre szerint a 26 éves középpályás magabiztos előnnyel végzett az élen 434 ponttal. A második helyen Ellyes Skíri (1. FC Köln, 379 pont) végzett, míg a harmadik Mohamed Ali ben-Romdan (Esperance, 290) lett.

Laidouni idén bajnoki címet és Magyar Kupát nyert a Ferencvárossal, s bejutott az Európa-liga nyolcaddöntőjébe. Hazája válogatottjával ott volt - egyedüliként az OTP Bank Ligából - a katari világbajnokságon, amelyen remek teljesítményt nyújtott, bár társaival együtt már a csoportkör után búcsúzott.

Fotó: Fradi.hu

Címkék: ferencváros, laidouni

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 11:00, péntek | Sport

Premier League - Az ősi rivális otthonába látogat a Liverpool

Az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi rangadóján a címvédő Liverpool a Manchester United otthonába látogat.

2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést

Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.

2026. Április 29. 06:50, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - A szezon legjobb meccsén egygólos előnyt szerzett a PSG a Bayern ellen

A címvédő Paris Saint-Germain hazai pályán 5-4-re legyőzte a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.

2026. Április 27. 13:00, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Paks legyőzésével életben tartotta címvédésről szőtt álmait a Ferencváros

A címvédő Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó Fizz Liga 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.