Hírek
2022. Április 14. 16:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Anya és fia által irányított drogbandát kaptak el
A rendőrök elfogták egy kábítószer-kereskedő csoport öt tagját, akik hónapok óta kereskedtek a tiltott szerekkel Szegeden - közölte a rendőrség honlapján csütörtökön.
A nyomozók tavaly december elején jutottak információkhoz arról, hogy egy középkorú férfi és édesanyja - a szintetikus opioidok közé tartozó - metadont és marihuánát értékesítettek állandó fogyasztói körüknek.
A kábítószer terjesztésben három társuk is segített, akik több helyszínen termesztették is az indiai kendert.
A több hónapos felderítői munka eredményeként a feltételezett elkövetőket kedden délelőtt fogták el Balástyán, Deszken, Algyőn és Szegeden. A helyszíneken a rendőrök mintegy másfél kilogramm kábítószergyanús anyagot és több mobiltelefont foglaltak le.
A gyanúsítottakat ellen kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárás. A 41 éves szervezőt őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
