Hírek
2017. December 19. 07:11, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Árokba borult egy kamion Egyházasrádócnál
Kivontatták az útra azt a kamiont, amely hétfő kora este borult árokba Egyházasrádócnál - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A műtrágya-alapanyagot szállító jármű rakományát előzőleg átmentették egy másik nyerges vontatóra.
A baleset miatt hosszú órákra lezárták a forgalom elől a 86-os főút érintett szakaszát.
A műszaki mentést, a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, a körmendi hivatásos tűzoltók végezték. Mivel a jármű szállítmányának egy része kiömlött, méréseket hajtott végre a helyszínen a katasztrófavédelmi mobil labor is, amely sem gázképződést, sem üzemanyagfolyást nem tapasztalt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
