Városlista
2025. július 6, vasárnap - Csaba

Hírek

2024. Június 14. 09:55, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Az idén is meghirdették az év családbarát vállalata pályázatot

Az idén is meghirdették az év családbarát vállalata pályázatot

A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom az idén is meghirdette az év családbarát vállalata pályázatot.

A szervezet pénteki közleménye szerint 2013 óta minden évben kiosztják az év családbarát vállalata díjat, hogy ezzel "a hazai cégek által meghonosított családbarát jó gyakorlatokra hívják fel a figyelmet". Az elmúlt 11 év alatt 139 vállalatot díjaztak.

A szervezet várja a versenyszféra cégeinek pályázatait kis-, közép- és nagyvállalati kategóriákban. Tájékoztatásuk szerint az idén a munka-magánélet egyensúly újraértelmezése áll a fókuszban. "Azt gondoljuk, hogy nem választani kell a kettő között, hanem a munka és a család lehet egyszerre inspiráló, ha a munkavállaló kiegyensúlyozott a lelke mélyén" - fogalmaztak.

A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom szerint "a családbarátság annak a vállalatnak a szinonimája lett, amely tesz azért, hogy munkavállalói megtalálják ezt a belső kiegyensúlyozottságot. Így a családbarátság nemcsak a kellemes környezet, hanem az üzleti siker záloga is lett".

A pályázatokat szeptember 20-ig várják. A regisztráció és egyéb részletek a munka-maganelet.hu oldalon találhatók.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld

MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva

A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.

2025. Július 05. 14:10, szombat | Belföld

NGM: a magyar üzemanyagárak a háborús feszültség ellenére továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest

Az izraeli-iráni konfliktus lezárultával, az átmeneti megugrást követően a hazai és szomszédos üzemanyagárak is csökkenni kezdtek;

2025. Július 05. 11:02, szombat | Belföld

Axiom-4 - Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok

Isteni élmény volt részese lenni a Grace űrhajó felbocsátásának, és az azóta eltelt valamennyi nap egy csoda, beleértve azt is, amikor először megpillantottuk a Földet

2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld

Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását

Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán