Hírek
2012. Április 19. 14:23, csütörtök |
Bulvár
Forrás: STOP / Orange
Baleset történt a legújabb James Bond film forgatásán

A Skyfall címen futó epizód készítése közben az egyik kaszkadőr elvesztette uralmát a motorkerékpárja felett és egy isztambuli üzletbe csapódott.
Az incidens a török város híres, 15. századi Nagy Bazárjában történt. A motoros pedig egy 330 éves ékszerboltba rohant bele igen nagy sebességgel, amikor megpróbált kikerülni valamit.
Az üzlet tulajdonosa nagyon neheztel a stábra.
"Nagyon szép dolog, hogy pont ezt a városrészt választották egy ekkora film forgatási helyszínéül. Ugyanakkor minket senki sem értesített róla előre, hogy esetleg fel is tudjunk készülni rá. De ami még szomorúbb, utána se jött oda senki se megkérdezni, mekkora kárt okoztak nekünk. Éppen ezért panaszt is tettünk a rendőrségen" - magyarázta Mete Boybeyi a Reuters tudósítójának.
Tovább nehezíti a boltos helyzetét, hogy az épület műemléki védelem alatt áll. "Mi még egy ablakot se cserélhetünk ki a Műemléki Tanács engedélye nélkül" - panaszolja Boybeyi.
Az üzlet jelenleg zárva tart és javításra vár.
Orange / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.