Hírek
2022. Május 21. 08:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Varga György
Balesetben meghalt egy segédmotorosos Nagykanizsán

Balesetben meghalt egy segédmotoros kerékpárt vezető 60 éves férfi Nagykanizsán péntek este - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A férfi járművével a Dózsa György út és a Sugár út kereszteződésében egy személykocsival ütközött, amelyet egy helybéli nő vezetett. A nő ezután autójával továbbhajtott és egy lakóház falának csapódott.
A segédmotoros olyan súlyosan megsérült, hogy a kórházba szállítása után meghalt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 08. 13:52, szerda | Belföld
Itt a várva-várt magyar sci-fi előzetese
A Műanyag égbol című film cselekmény 100 évvel előre, 2123 Magyarországára repíti a nézőt.
2023. Február 08. 13:26, szerda | Belföld
A NAV az idén is elkészíti több millió ember személyijövedelemadó-bevallási tervezetét
2023. Február 08. 13:24, szerda | Belföld
Már 16 ember köszönheti az életét a magyar mentőalakulatoknak
Eddig 16 ember köszönheti az életét a magyar mentőalakulatoknak, hamarosan pedig bővül a mentésben résztvevő magyar kontingens Törökországban - közölte Szijjártó Péter.
2023. Február 08. 13:23, szerda | Belföld
BÁV: háromszorosára nőtt a befektetési arany forgalma tavaly
Tavaly 3,3 milliárd forint értékben vásároltak az ügyfelek befektetési célú aranyat, ami a 2021-es forgalom háromszorosa; az értékesített aranytömbök mennyisége december végére elérte a 141 kilogrammot - tájékoztatta a BÁV Zrt.