Hírek
2017. Február 22. 07:39, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Csecsemőgyilkossággal gyanúsítanak egy 27 éves mihálygergei nőt
Újszülöttje megölésével gyanúsítanak egy 27 éves mihálygergei nőt - közölte honlapján a rendőrség szerda hajnalban.
A salgótarjáni kórházból érkezett bejelentés a rendőrségre kedd hajnalban arról, hogy a hozzájuk beszállított nő egy-két napja szülhetett, de csecsemő nem volt sehol és a nő tagadta, hogy szült volna - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrök a nő lakóhelyén házkutatást tartottak. A halott csecsemőre a családi ház egyik melléképületében találtak rá. A nyomozás jelenlegi adatai, valamint az igazságügyi orvos szakértői vélemény szerint a csecsemő élve született, ám a szülést követően a meggyanúsított nő megölte és holttestét elrejtette.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt folytatja az eljárást a nő ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
