Hírek
2022. Szeptember 17. 13:27, szombat |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Döntött a kormány az árstopokról - Itt a bejelentés

A reggeli órákban küldte meg a kormány a meghívóját a szombati rendkívüli Kormányinfóra, amit Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter tart meg.
Gulyás szerint a háború és az uniós szankciók brutális áremelkedéshez vezettek, különösen az élelmiszerárak emelkedtek meg, elszabadult a benzin és a dízel ára. - Annak érdekében, hogy a magyar családokat ettől meg tudjuk védeni, hoztunk döntéseket és időről időre meghosszabbítottuk, emlékeztetett.
Bejelentette: A benzin és- élemiszerárstopot meghosszabbítjáka kamatstopot, ami december 31-én járna le, további fél évvel kívánják szintén meghosszabbítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:05, szombat | Belföld
Nagy Márton: Magyarország egyetlen célját sem adja fel!
Magyarország egyetlen célját sem adja fel! A 2025-ös és a 2026-os költségvetésben végigviszünk mindent, amit Magyarország miniszterelnöke az évértékelő beszédében meghirdetett!
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését
2025. Május 02. 09:48, péntek | Belföld
Folytatódik a nyárias idő a hétvégén, de vasárnap már lehetnek záporok
Folytatódik a napos idő május első hétvégéjén, szombaton akár 31 Celsius-fok is lehet.