Hírek
2013. Július 04. 12:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Egy héttel elhalasztják a 31. Balaton-átúszást

A várható kedvezőtlen időjárási körülmények miatt nem rendezik meg szombaton a 31. Balaton-átúszást, melyet a jövő szombatra halasztottak.
A szervezők csütörtöki tájékoztatása szerint a siófoki obszervatórium meteorológusainak szakmai előrejelzése szerint Révfülöp és Balatonboglár térségében szombaton és vasárnap is "záporra, zivatarra hajló idő várható, erős, 35-45 km/órás széllel".
A szervezőbizottság a Balatoni Vízirendészet vezetésének egyetértésével döntött a halasztás mellett. Így az új időpont július 13-a.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.