Hírek
2017. Szeptember 01. 10:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Egy kutya állította le a 3-as metrót a fővárosban

Pótlóbuszok járnak a 3-as metró helyett a Lehel tér és Nagyvárad tér közötti szakaszon, mert péntek délelőtt az alagútba szaladt egy kutya - tájékoztatta a BKK fődiszpécsere az MTI-t.
A pótlás eredetileg a Deák tér és Újpest-Központ megállók között indult el, de a kutya mozgásának megfelelően módosítani kellett - mondta a szakember.
Az eb az Árpád hídi metrómegállóban szakadt el gazdájától - tette hozzá Bakó Pál.
Az elszabadult kutyát állatvédők, kutyás rendőrök próbálják kihozni a metróalagútból. Amint sikerül befogni, újraindul a metróközlekedés a 3-a metró teljes útvonalán - mondta a BKK fődiszpécsere.
FRISSÍTÉS
Sikerült befogni az alagútba tévedt kutyát az Árpád hídi metrómegállónál, így újra teljes szakaszon jár a 3-as metró - tájékoztatta a BKK fődiszpécsere pénteken délelőtt az MTI-t.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól