Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2020. Május 28. 10:46, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elfogták az angyalföldi emberölés elkövetőjét

Elfogták az angyalföldi emberölés elkövetőjét

Elfogták az angyalföldi emberölés elkövetőjét, egy 36 éves nőt - közölte a rendőrség csütörtök reggel a honlapján.

A rendőrség korábban azt közölte, hogy holtan találtak egy férfit szerda reggel Angyalföldön, egy használaton kívüli telephelyen, a 29 éves ember gyilkosság áldozata lett.

A legfrissebb információk szerint az áldozatot több helyen is megszúrták.

A nyomozók a bejelentéstől számított kilenc órán belül azonosították az elkövetéssel gyanúsítható 36 éves M. Zsuzsannát.

A nőt emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették és előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.