Városlista
2026. január 25, vasárnap - Pál

Hírek

2021. Április 13. 11:24, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Elütötte, majd kocsiba tette a vadat

Elütötte, majd kocsiba tette a vadat

Balassagyarmat belterületén igazoltatták a rendőrök a 42 éves férfit, aki lakására akarta szállítani az őzbakot.

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság járőrei 2021. április 11-én 4 óra 35 perckor Balassagyarmat belterületén ellenőriztek egy személygépkocsit és az abban utazókat. A rendőrök látták, hogy a gépkocsi eleje sérült, majd a jármű csomagtartójában egy fiatal elpusztult őzbakot találtak meg. A járművet vezető szátoki lakos a helyszínen elismerte, hogy a gépkocsival a vadat Szécsény és Balassagyarmat közötti útszakaszon ütötte el, majd azt a járművel a lakására akarta szállítani – közölte a rendőrség.

A rendőrök a 42 éves férfit a rendőrkapitányságra előállították és lopás vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A hatóság tagjai a közel 200 000 forint értékű vad tetemét a vadásztársaság képviselőjének átadták.

Az egyenruhások a kijárási korlátozás megszegése miatt szabálysértési feljelentést tettek a jármű vezetője és utasai ellen.

Címkék: Balassagyarmat, kocsi, vad

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.