Hírek
2015. Augusztus 15. 14:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Elütöttek egy helyszínelő rendőrt az M35-ös autópályán

Helyszínelő rendőrt ütött el egy személygépkocsi szombaton kora délután az M35-ös autópályán Hajdúböszörménynél. A balesetben még ketten megsérültek, az érintett szakaszt teljes szélességében lezárták.
Tájékoztatta a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Vajta Szilvia közölte: a baleset az M35-ös autópálya 34-es kilométerénél történt. Az eddigi adatok szerint az autópálya Debrecen felé vezető oldalán egy személygépkocsi nekicsapódott az előtte haladó másiknak, amely emiatt elütött egy, az úton helyszínelő rendőrt. A balesetben további két ember is megsérült.
A rendőrök a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat az M35-ösről Hajdúböszörménynél a 35-ös útra terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól