Városlista
2026. június 23, kedd - Zoltán

Hírek

2016. Augusztus 19. 07:26, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emelkedett az üzemanyagok ára

Emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 2 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.

Az emeléssel a benzin átlagára 328-329 forintra, a gázolajé 330-331 forintra nőtt.

Az üzemanyagok ára szerdán is emelkedett, a 95-ös benziné akkor is bruttó 2 forinttal, a gázolajé pedig bruttó 4 forinttal nőtt.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 15-25 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek

2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld

Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma

Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.