Hírek
2018. Január 10. 13:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Emelkedik a benzin ára
Emeli bruttó 2 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a gázolaj ára nem változik - értesült az MTI piaci forrásokból szerdán.
Az emeléssel a benzin átlagára literenként 362 forintra nő.
A benzin ára legutóbb január 5-én változott, 2 forintos emeléssel 360 forintra nőtt, a gázolaj literje ugyanekkor 4 forintos emeléssel 373 forintra drágult.
Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak az egyes töltőállomások árai között.
A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
