Hírek
2012. Január 10. 08:09, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Ez veri meg a 3-as BMW-t? - FOTÓK

Bemutatkozott a Cadillac nagy reménysége, az ATS.
A Cadillac valószínűleg régóta szenved a tudattól, hogy dicső múltja ellenére évről-évre hazájában is a német és japán riválisok mögé szorul az eladási statisztikákban. Ez persze nem is csoda, hiszen az elmúlt tíz-húsz évben talán csak a CTS-V-t lehetett egy lapon említeni a konkurenciával, de az meg ugye messze nem elegendő a sikerhez. A most bemutatott ATS viszont egy új korszak kezdetét jelentheti a márka számára, így nem csoda, hogy a fejlesztésbe apait-anyait beleadtak. Másrészt ez viszont el is várható, ha a 3-as BMW-vel, a Mercedes C-osztállyal vagy az Audi A4 modellel szeretnék felvenni a versenyt.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.