Hírek
2012. Február 06. 13:54, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Ezüstérmes lett Detre Diána
A szörföző Detre Diána a második helyen végzett a márciusi világbajnokság helyszínén rendezett andalúziai bajnokságon.
A magyar csapat tájékoztatása szerint a londoni olimpiára készülő Detre Dia a finn Petaja mögött zárt ezüstérmesként öt futam alapján.
Ugyancsak jól szerepelt Cholnoky Sára, aki negyedik lett, valamint a szintén az ötkarikás játékokra készülő Gádorfalvi Áron, ő az ötödik helyen végzett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
2026. Június 08. 07:09, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - A Győr legyőzésével első sikerét aratta a Metz
Albek Anna és Vámos Petra csapata, a francia Metz HB nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután története első fináléjában Budapesten vasárnap 31-29-re legyőzte a címvédő Győri Audi ETO KC együttesét.
2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál
Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.
2026. Június 07. 08:45, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - A Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.
