Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fát döntött a szél a vasúti sínekre Székesfehérvárnál
Az erős szél fát döntött a vasúti sínekre Szabadbattyán és Székesfehérvár között, emiatt a Budapest-Székesfehérvár-Szabadbattyán vonalon 10-20 perccel növekedhet néhány délutáni vonat menetideje
- közölte pénteken a Mávinform a honlapján. A kidőlt fa leszakította az egyik vágány felsővezetékét és a Siófokról Székesfehérvárra tartó személyvonat áramszedője is letörött, ezért ezen a vágányon nem közlekedhetnek vonatok. A szerelvényt elvontatják, majd megkezdik a felsővezeték javítását.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tájékoztatása szerint a személyvonat utasaiért mentesítő járat indult, az utasok átszállását a székesfehérvári hivatásos tűzoltók segítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
