Hírek
2022. Május 07. 09:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Varga György
Felborult vontatójában meghalt egy kamionsofőr Nagykanizsán
Meghalt egy nyerges vontató sofőrje, miután teherautója egy körforgalomban felborult szombat reggel Nagykanizsán - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A nyerges vontató egyelőre tisztázatlan körülmények között belecsúszott a 61-es főút 190-es kilométerszelvényénél lévő körforgalomba, ahol az oldalára borult.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt közölte: a járműbe szorult sofőrt a tűzoltók emelték ki.
A rendőrség tájékoztatása szerint a balesetben a sofőr olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
