Városlista
2026. május 12, kedd - Pongrác

Hírek

2020. Augusztus 02. 08:07, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Felfegyverkezve, csoportosan raboltak Nyíregyházán - VIDEÓVAL

Felfegyverkezve, csoportosan raboltak Nyíregyházán - VIDEÓVAL

A gyanúsítottak őrizetben.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság felfegyverkezve, csoportosan elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást Á. Zs. 19 éves nyíregyházi lakos, valamint egy 16 és két 14 éves nyíregyházi társa ellen. A nyomás adatai szerint a négyfős társaság tagjai 2020. augusztus 1-jén éjjel Nyíregyházán megtámadtak egy egyedül, gyalog közlekedő férfit – közölte a rendőrség.

Az áldozatukat mindannyian ütötték-rúgták, verték puszta kézzel és egy kerítésléccel. A társaság egyetlen nő tagja eközben a férfitól elvett egy mobiltelefont, egy tabletet, valamint több tízezer forint készpénzt. A rendőrség a bejelentést követően haladéktalanul megkezdte az ismeretlen elkövetők beazonosítását, felkutatását, és néhány órán belül lakhelyeiken elfogták őket. A nyomozók az elkövetőket gyanúsítottként kihallgatták, és őrizetbe vették. Az erőszakkal megszerzett műszaki cikkeket a rendőrök az egyik gyanúsított lakóhelyén elrejtve megtalálták és lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld

Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek

A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.

2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld

Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -

2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld

Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében

Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.