Hírek
2021. Május 29. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Fogva tartotta élettársát egy férfi Tatabányán, a TEK fogta el - VIDEÓ
A Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai fogtak el egy férfit, aki a gyanú szerint bántalmazta, fenyegette és fogva tartotta az élettársát Tatabányán
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján. A közlemény szerint Sz. Zsolt 2021 áprilisától többször bántalmazta és fenyegette élettársát a közös lakásukban. Többször bezárta a nőt a házukba, olyan is előfordult, hogy a konyhaasztal lábához bilincselve tartotta őt fogva a közös otthonukban.
A nő egy ismerősétől kért segítséget, aki értesítette a rendőrséget. A tatabányai rendőrök csütörtökön kijuttatták a házból a nőt.
A helyi rendőrkapitányság felkérésére a TEK munkatársai pénteken elfogták a gyanúsítottat. A 37 éves férfit zaklatás, súlyos testi sértés kísérlete és a személyi szabadság megsértésének gyanúja miatt őrizetbe vették - olvasható a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
