Hírek
2015. November 26. 09:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Felfüggesztett jár gyermekpornográfiáért Vasban?
Gyermekpornográfiával vádol az ügyészség egy férfit Vas megyében - közölte Simon József megyei főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Tájékoztatása szerint a vádlott 2014 májusa és 2015 márciusa között különböző internetes honlapokról 6561 olyan fényképet töltött le a számítógépére, amelyen kiskorúak pornográf módon szerepelnek.
A főügyész hozzátette: a Sárvári Járási Ügyészség felfüggesztett szabadságvesztés kiszabását, valamint a férfi pártfogói felügyeletének elrendelését indítványozta a bíróságon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
