Hírek
2016. November 24. 07:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gyújtogatás miatt meghalt egy ember Budapesten
A rendőrség elfogta a Budapest IX. kerületben szerda éjjel tüzet okozó férfit, a tűzesetben egy ember meghalt.
A rendőrség korábban közölte, hogy több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen, miután a főváros IX. kerületében szerda éjjel egy férfi életét vesztette egy tűzesetben, egy másik könnyű sérülést szenvedett.
A tüzet okozó férfit az eseményt követően hat órán belül elfogták.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint összehordott szemét gyulladt ki egy üzlet oldalában a Hurok utcában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
