Hírek
2022. Május 01. 08:56, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Halálos baleset történt a 10-esen, frontálisan ütköztek
A kórházban életét vesztette egy 45 éves férfi.
Az elsődleges adatok szerint előzés közben ütközött össze egy szabályosan közlekedő járművel egy 45 éves dunabogdányi autós szombaton 18 óra 55 perc körül. A 10-es főúton Pilisvörösvár térségében a 16-os kilométerszelvényében kezdte a manővert, amelyet nem tudott befejezni és frontálisan ütközött egy 21 éves piliscsabai férfi által vezetett személykocsinak – közölte a rendőrség.
A 45 éves sofőrt a mentők életveszélyes sérüléssel szállították kórházba, később a férfi belehalt sérüléseibe. A baleset következtében a szabályosan közlekedő jármű 21 éves sofőrje nem sérült meg, utasa, egy 22 éves velencei nő súlyos sérülést szenvedett.
A baleset körülményeit a Budaörsi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
2026. Március 22. 09:39, vasárnap | Belföld
Donald Trump: teljes és feltétel nélküli támogatásomról biztosítom Orbán Viktor újraválasztását
2026. Március 22. 09:35, vasárnap | Belföld
A DÁP felgyorsítja az autó-adásvételt
A Digitális Állampolgárság Program (DÁP) felgyorsítja az autó-adásvételt - mondta Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán szombaton közzétett videójában.
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
