Hírek
2017. Február 07. 07:39, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos lakástűz Miskolcon

Egy halott embert találtak abban a családi házban Miskolcon, amely keddre virradóra teljesen leégett - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tájékoztatás szerint a borsodi megyeszékhely Karinthy Frigyes utcája egyik háza égett le, a tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat, munkájukat és a házba való bejutást nehezítette, hogy az épületben éghető anyagokat halmoztak fel.
Az oltás közben, az épület hátsó bejáratán bejutva találtak rá a holttestre, a ház másik lakóját a mentők kórházba szállították. A tűzoltási munkálatok idejére a szomszédos épületek lakói elhagyták otthonukat, azóta mindenki visszatérhetett lakásába.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta
2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy korszak véget ért
Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik
2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.
2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld
OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni
A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat