Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2021. Szeptember 16. 08:30, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Halálos lakástűz történt Taranyban

Halálos lakástűz történt Taranyban

Tűz keletkezett csütörtök hajnalban a Somogy megyei Taranyban, egy Szent István utcai családi házban. A tűzben egy ember meghalt - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-t.

Mukics Dániel közölte: a tűz a száz négyzetméteres családi ház konyhájában keletkezett, és több helyiségre is átterjedt, a tető több helyen beszakadt, a ház lakhatatlanná vált.

A helyszínre tizenöt tűzoltó három járművel érkezett, a lángokat megfékezték. Oltás közben egy holttestet találtak a konyhában. Az ingatlanban ketten éltek, a másik lakót rokonok fogadták be - tudatta az OKF-szóvivő.

Címkék: halálos, tűz, tűzoltó, tarany

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: