Hírek
2017. Február 15. 09:19, szerda |
Belföld
Forrás: Infovárosok/katasztrófavédelem
Halálos tömegbaleset történt Csanádpalotánál

Több jármű ütközött az M43-as autópályán Csanádpalotánál a Románia felé vezető oldal 56-os kilométerénél. Információk szerint négyen meghaltak.
Összeütközött több jármű az M43-as autópályán Csanádpalota térségében, a Románia felé vezető pályaoldal 56-os kilométerénél – jelentette a Katasztrófavédelem szerdán reggel. A baleset a határátkelő előtt mintegy egy kilométerrel történt.
Az elsődleges információk szerint halálos áldozatai is vannak a balesetnek, továbbá többen súlyos sérülést szenvedtek.
A legfrisebb információk szerint nNégy ember meghalt és tizenegyen megsérültek, amikor hét jármű ütközött.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Szabó Szilvia közölte, a baleset 7.30 körül történt az M43-as autópályán a határtól 1 kilométerre. Az elsődleges adatok szerint két román kamion, két kisteherautó, egy román busz és két bolgár kisteherautó ütközött össze. A balesetben négyen meghaltak, tizenegyen megsérültek.
Az érintett útszakaszon teljes az útlezárás, a rendőrség az autópálya forgalmát Csanádpalotánál letereli - tudatta a százados.
A magyar hatóságok felvették a kapcsolatot a román és bolgár konzulátusokkal.
A szóvivő közölte, a pályán rendkívüli köd van, a rendőrség kéri a járművezetőket, ennek megfelelően közlekedjenek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.