Hírek
2018. Május 05. 19:26, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt a vonat egy embert Szentes és Csongrád között
Elgázolt egy embert egy Kiskunfélegyháza felé tartó személyvonat a Szentes és Csongrád közötti vasúti vonalon szombaton nem sokkal 13 óra előtt - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján olvasható közlemény szerint a vonaton tizenöten utaztak, senki nem sérült meg. A csongrádi hivatásos tűzoltók az utasok biztonságos átszállásában nyújtanak segítséget a mentesítő autóbuszjárathoz.
A Mávinform tájékoztatása szerint a szakaszon a hatósági helyszínelés idejére a vágányt lezárták, ezért Kiskunfélegyháza és Szentes között vonatpótló autóbusz közlekedik. Az átszállások miatt, 20-40 perccel hosszabb menetidővel közlekednek a járatok.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
