Hírek
2021. Április 25. 08:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay.hu
Halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy férfit Salgótarjánban
Holtan találtak egy nőt Salgótarjánban szombaton, az ügyben halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy 62 éves férfit - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Király-Kollár Ramóna közleményében azt írta: a haláleset pontos körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.
A rendőrségre szombaton 10 óra 16 perckor érkezett a bejelentés, miszerint egy nő holttestét találták meg Salgótarján külterületén egy családi házban.
A rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést és a tanúkutatást, ennek eredményeként állították elő a férfit, akit halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki, és őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
