Hírek
2022. Január 11. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/pixabay
Hamis védettségi igazolvánnyal próbált külföldre utazni egy magyar férfi
Isztambulba szeretett volna utazni, de előkerült a hamis igazolvány.
A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren vasárnap 16 óra 12 perckor a NAV munkatársai ellenőrzés alá vontak egy 31 éves győri lakost, aki Isztambulba szeretett volna utazni.
A férfi csomagjainak átvizsgálása során előkerült egy, a nevére kiállított magyar védettségi igazolvány, amiről hamar kiderült, hogy hamis – közölte a rendőrség.
A férfit a NAV munkatársai előállították. Ellene a Repülőtéri Rendőri Igazgatóság (RRI) közokirat-hamisítás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
