Városlista
2026. március 31, kedd - Árpád, Benjámin, Benő

Hírek

2017. December 11. 18:38, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Három férfi pincébe zárta és megverte női alkalmazottját Győrben

Három férfi pincébe zárta és megverte női alkalmazottját Győrben

Három férfi pincébe zárta és durván bántalmazta női alkalmazottját Győrben.

Előzetes letartóztatásba helyezett hétfőn a Győri Járásbíróság három budapesti férfit, aki december 7-én este állítólagos tartozásai miatt pincébe zárta, majd bántalmazta egyik női munkavállalóját egy üzletben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Tóth Gabriella elmondta, hogy december 7-én este a győri üzlet egy órával korábban bezárt, a dolgozókat a sértett kivételével a három férfi hazaengedte. Ezután arra kényszerítették a nőt, hogy lemenjen velük a pincébe, ahol fémcsővel, bottal és más tárgyakkal ütlegelték a végtagjait és a felső testét. A nő bordatörést szenvedett.

A három férfi a nő mobiltelefonját, bankkártyáját és a kulcsait elvette, majd életveszélyesen megfenyegette őt és a családtagjait, ha értesíti a hatóságokat.

A rendőrök másnap elfogtak egy 26, egy 38 és egy 43 éves férfit, és személyi szabadság megsértése, súlyos testi sértés, valamint zsarolás gyanúja miatt eljárást indítottak ellenük.

Címkék: fenyegetés, győr, verés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni

Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld

MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást

Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.

2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon

Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.

2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld

Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz

A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.