Hírek
2021. Január 11. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Háromezer doboz csempészett cigarettával menekültek a rendőrök elől
Csaknem háromezer doboz csempészett cigarettával az autójában menekült a rendőrök elől két férfi Szabolcs-Szatmár Bereg megyében, az üldözés balesettel ért véget - közölte a rendőrség a police.hu oldalon vasárnap.
Azt írták, a rendőrök Botpalád és Sonkád között akartak ellenőrizni egy személygépkocsit, de a sofőr továbbhajtott. A rendőrök követték a menekülőket, akik Magosligeten autójukkal lesodródtak az úttestről, és egy lakóház kerítésének ütköztek.
Közölték, a 20 éves sofőrt és 23 éves utasát a rendőrök a csomagtartóban talált 2981 doboz csempészett cigarettával együtt átadták a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
2026. Június 29. 09:02, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel.
2026. Június 28. 19:03, vasárnap | Belföld
Hőség - Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld
Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni
