Hírek
2016. Április 20. 07:48, szerda |
Külföld
Forrás: mti
Hatvanmillió dolláros csalással vádolnak egy gyémántkereskedőt Izraelben

Hatvanmillió dolláros (közel tizenhat és fél milliárd forintos) csalással vádolnak Izraelben egy gyémántkereskedőt - jelentette a helyi közszolgálati rádió szerdán.
A tel-avivi gyémánttőzsdén is hatalmas vihart kavart Hanan Abramovics ügye, aki több tízmillió dollár értékben szedett be pénzeket megígért, de soha át nem adott gyémántokért, illetve nem fizetett a rábízott drágakövekért.
Az üzletembert a tel-avivi körzeti rendőrség csalásokkal foglalkozó nyomozói hallgatják ki, miután kereskedőpartnerei több találkozón sem jutottak vele dűlőre, és feljelentették.
A gyémántipar izraeli fellegvárában több cég összeomlásától tartanak az ügy nyomán.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 02. 13:30, szombat | Külföld
Klímacsúcs - Magyarország is csatlakozott a nukleáris egyezményhez
Magyarország is aláírta a globális nukleárisenergia teremelő kapacitás megháromszorozására vonatkozó egyezményt szombaton az ENSZ Éghajlatváltozási Konferenciáján (COP28) Dubajban.
2023. December 01. 12:43, péntek | Külföld
Holland választások - A hivatalos végeredmény megerősítette a Szabadságpárt választási győzelmét
A holland választási iroda a hivatalos végeredmény közzétételével megerősítette a Geert Wilders vezette Szabadságpárt (PVV) győzelmét a november 22-én tartott előrehozott választásokon
2023. November 30. 09:17, csütörtök | Külföld
Megérkeztek Romániába a Norvégiától vásárolt első F-16-os harci repülők
Megérkezett Romániába a Norvégiától vásárolt első három F-16-os harci repülőgép - közölte szerdán a román védelmi minisztérium (MAPN).
2023. November 30. 06:00, csütörtök | Külföld
Ferenc pápa még nincs jól, ismét egy munkatársa olvasta fel beszédét
Ferenc pápa a szerdai általános audiencián azt mondta, hogy még nincs jól, s ismét egy munkatársa olvasta fel beszédét influenzás megbetegedése miatt.