Hírek
2018. Szeptember 07. 12:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt
Hivatali vesztegetés elfogadása és más bűncselekmények miatt öt embert őrizetbe vettek, az egyik gyanúsított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal osztályvezetője
- közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) főügyésze pénteken az MTI-vel. Keresztes Imre közleményében azt írta, hogy a hivatali vesztegetés elfogadásának - vezető beosztású személy által elkövetett - bűntette és más bűncselekmény miatt indult nyomozásban a KNYF ügyészei a NAV bűnügyi főigazgatóságával szorosan együttműködve öt embert hallgattak ki gyanúsítottként csütörtökön. Egyikük a NAV közép-magyarországi bűnügyi igazgatóságának osztályvezetője.
A főügyész közölte azt is, hogy a gyanúsítottakat kényszerítőeszközök alkalmazása nélkül állították elő, valamennyien szabadlábon védekeznek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
2026. Június 29. 09:02, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel.
