Hírek
2019. Január 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy kiégett szombathelyi lakásban
Egy ember meghalt, amikor szombaton a kora esti órákban tűz ütött ki egy szombathelyi társasház egyik nyolcadik emeleti lakásában, a Szent Gellért utcában
- közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóreferense.
Balogh Eszter elmondta: a kiérkező tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat, majd megkezdték a lakás átvizsgálását, ekkor találtak rá a holttestre.
A tűzesetnek más sérültje nem volt, a tízemeletes társasház lakóinak nem kellett elhagyniuk a otthonaikat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
