Városlista
2025. október 18, szombat - Lukács

Hírek

2019. Augusztus 09. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Ismét sok lesz a napsütés a hétvégén

Ismét sok lesz a napsütés a hétvégén

A hétvégén ismét visszatér a napsütéses, jellemzően száraz idő. A hőség is fokozódik, többfelé 34 fok is lehet

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken napos idő várható csapadék nélkül. A leghidegebb órákban 14-20 fok lesz. Napközben 27-32 fokig melegszik a levegő.

Szombaton általában derült lesz az ég, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 12-21, a maximumhőmérséklet 30-34 fok között várható.

Vasárnap is általában derült vagy gyengén felhős lesz az ég, északon képződhet helyenként több gomolyfelhő, és arrafelé egy-egy zápor, zivatar is előfordulhat. A legalacsonyabb hőmérséklet 15-22, a legmagasabb 28-34 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld

KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit

A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.

2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld

Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót

Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót

2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld

Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország

Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak