Hírek
2011. November 21. 14:12, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Új csúcsra emelkedik a gázolaj ára
Csökkenti 5 forinttal a 95-ös benzin, ugyanakkor emeli 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt.
Ezzel a dízel ára új csúcsra emelkedik a múlt heti csúcs után – értesült az MTI piaci forrásokból hétfőn.
A benzin átlagára 397-399 forintra csökken, míg a gázolajé 433 forintra emelkedik. A Mol egy hete bruttó 5, illetve 8 forinttal emelte a 95-ös benzin, valamint a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát, amivel mindkét üzemanyag ára új csúcsra emelkedett.
Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
