Hírek
2012. Március 20. 07:05, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újabb sokk az autósoknak – emeli az üzemanyagárakat a MOL
Újra emeli az üzemanyagárakat a MOL.
Szerdától 5 forinttal nő a 95-ös benzin ára, míg a gázolaj ára 4 forinttal emelkedik, ezzel benzin ára új csúcsra kerül, ugyanis az emeléssel a benzin átlagára 442 forintra, a gázolajé pedig 443 forintra nő. Tavaly ilyenkor a benzin átlagára 376, míg a gázolajé 377 forint volt - írta a holtankoljak.hu.
A Mol egy hete bruttó 7-7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj nagykereskedelmi árát. Közben ismét lefelé vették az irányt a nyersanyagok a szabadpiacon. Az amerikai könnyűolaj 106 dollár környékén áll, a Brent jegyzése 125 dollár alá került. Az idei évben elsősorban az Iránnal kapcsolatos aggodalmak hatottak az olajárra, ez emelkedést váltott ki, a világ elsősorban a fegyveres konfliktus kitörésétől tart. A világ olajkészleteinek fele a Közel-Keleten található.Az előrejelzések szerint az amerikai munkaerőpiac helyzete javulhat a közeljövőben, ez pedig növelheti a nyersanyag iránti keresletet.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
