Hírek
2021. Szeptember 05. 08:41, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Járdára sodródott autó gázolt halálra egy férfit Sopronban
Járdára sodródott autó gázolt halálra egy férfit Sopronban vasárnapra virradóra - közölte a rendőrség a honlapján.
Azt írták: a baleset az Ady Endre úton történt, egy 22 éves helybéli férfi az autójával megcsúszott egy kanyarban, és a szemben lévő járdára sodródva elütött egy 39 éves soproni lakost.
A rendőrség közölte, hogy a fiatal az erősen jobbra ívelő kanyarban nem az út vonalvezetésének és a 30 kilométeres sebességkorlátozásnak megfelelően választotta meg a kocsi sebességét, amelynek következtében balra kisodródott és a járdára felhajtva ütötte el a gyalogost, majd egy lakóház kerítésének csapódott.
A gyalogos a helyszínen életét vesztette.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
