Hírek
2021. Július 18. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Jegy nélkül utazott, majd ütött
Gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai nyomozók, azt a 23 éves nőt, aki előzetes szóváltást követően megütött két jegyellenőrt.
A Tatabányai Rendőrkapitányság eljárást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetése miatt egy oroszlányi nő ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján július 16-án este a Budapest felől Oroszlányba közlekedő személyvonaton G. Mária, mivel menetjeggyel nem rendelkezett szóváltásba keveredett a jegyvizsgálókkal, és a két férfit többször pofon ütötte – közölte a rendőrség.
A járőrök a nőt a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
