Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2011. Október 18. 07:21, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Újra nő az üzemanyagok ára

Újra nő az üzemanyagok ára

Újra nő az üzemanyagok ára: a benziné 2 forinttal, a gázolajé pedig 3 forinttal szerdától - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését.

Így a benzin országos átlagos ára várhatóan 397 forint lesz, míg a gázolajé 394 forint. A legdrágább kutakon már most is 412 forint a gázolaj ára; benzint legdrágábban ugyanennyiért (!) tankolhatunk. A legalacsonyabb árak is kiverik a biztosítékot: a legolcsóbb benzin 370 forint, a legolcsóbb gázolaj pedig 357 forint.

OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / archívum

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld

Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban

Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.