Hírek
2019. Március 28. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Két autó és egy rendőrautó ütközött a fővárosban
Két autó és egy rendőrautó ütközött Erzsébetvárosban szerda délután - közölte a rendőrség honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint 16 óra 10 perckor egy autó és egy rendőr szolgálati kocsi ütközött össze Budapest VII. kerületében, a Dózsa György út és a Damjanich utca kereszteződésében. Az ütközést követően egy harmadik autó nekiütközött a rendőrautónak.
A balesetben az elsődleges információk szerint ketten megsérültek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
