Hírek
2017. Szeptember 22. 17:50, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak kamion és személyautó ütközésekor Sörédnél

Ketten meghaltak, ketten súlyosan megsérültek egy személygépkocsiban, amely kamionnal ütközött a 81-es számú főút 20. kilométerszelvényében Söréd közelében
- közölte a katasztrófavédelem és a rendőrség pénteken honlapján. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a rendőrök a főutat teljes szélességében lezárták, kerülni Bodajk és Csákberény irányába lehet.
Szabó-Bisztricz Anett, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a személyautó mind a négy utasa beszorult, őket a székesfehérvári és a móri tűzoltók feszítővágó segítségével emelték ki a roncsból. Hozzátette: a kamion, amely 24 tonna papírt szállít, keresztbe fordult az úttesten.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.